Kozák Danuta: a legtökéletesebb pálya volt

2016. Augusztus 20., Szombat 16:38

Az 500 méteren győztes női kajaknégyes tagjai mindannyian azt hangsúlyozták, hogy tökéletes pályát teljesítettek a riói olimpián.

Megvédte címét a női kajaknégyes, Kozák Danuta triplázott

Negyedik a Vasbányai, Mike kenus duó

2016. Augusztus 20., Szombat 15:59

Megvédte Rióban olimpiai bajnoki címét a magyar női 500 méteres kajaknégyes.

Döntőben a női kajaknégyes

Döntős a Vasbányai, Mike kenus duó

2016. Augusztus 19., Péntek 19:10

A magyar női kajaknégyes megnyerte pénteki előfutamát, ezzel egyből bejutott a szombati döntőbe 500 méteren a riói olimpián.

Kozák Danuta négyszeres olimpiai bajnok!

Éppen csak leszorult a dobogóról a Tótka, Molnár páros 200 méteren

2016. Augusztus 18., Csütörtök 16:16

A kajakos Kozák Danuta szerezte Magyarország 500. olimpiai érmét: az UTE 29 éves versenyzője címét megvédve megnyerte csütörtökön az 500 méteres verse…

Aranyérmes Szabó Gabriella és Kozák Danuta

"Látszott, hogy nyerő napot fogtunk ki"

2016. Augusztus 16., Kedd 19:29

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.